KONST / Litografier / Grafiskt blad 13923348
nr 1392 3348
Grafiskt blad
Gicléetryck, Carl Linderoth, "Uppträde". Signerad, numrerad 98/100, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:14:23
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)